Santa má bráchu

21. prosince 2010 v 21:55 | ÁjInKa :] |  Vánoční Filmy

 Santa má bráchu

Kdysi dávno, ve středověku, žili v Evropě chudí, ale šťastní manželé, kteří se synem Fredem bydleli v útulném srubu uprostřed lesa. Když se jim narodil další syn, baculatý usměvavý Nicholas, který si už pár hodin po porodu začal broukat "ho, ho, ho..", chtěl ho Fred milovat a chránit jako nejlepší starší bráška.
Jenže jak chlapci rostli, dokonale ctnostný Nick obyčejného Freda ve všem zastínil a často mu dokonce svou dobrotou ublížil. Život v bratrově stínu nakonec změnil Fredovu velkorysou povahu ve vzdorný odpor, a tak opustil rodinu, a zatímco se z Nicka stal Santa Claus, který s rodiči a manželkou Annette řídí na Severním pólu hračkářské impérium, z něj se stal bručoun. Bydlí v Chicagu, nemá rád Vánoce a s rodinou má společné jen to, že nestárne.
A možná zanedlouho přijde o trpělivou přítelkyni Wandu. Poslední kapkou bude možná to, že místo oslav jejích narozenin skončil ve vězení poté, co nevyšel jeho cynický podvod, který mu měl přinést peníze na otevření sázkové kanceláře.
Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, a tak nakonec Fred zavolá Nickovi a pokusí se z něj vymámit peníze na kauci a půjčku. Nade vše dobrý Nick téměř souhlasí, ale pak zasáhne jeho žena a přesvědčí ho, aby Fredovi peníze slíbil, pokud pomůže s přípravou rozvozu dárků.
Současně se na pólu objeví i kontrolor efektivity práce Clyde Northcutt a netají se tím, že pokud objeví tři hrubé nedostatky, všechno to tu zavře. O první dva se záhy postará Fred s laxním přístupem k práci, a tak ze zdá, že za pár dnů zlikviduje vše, co Nick po staletí budoval. Potom však Fred zjistí něco, co zcela změní jeho názor, a rozhodne se zachránit bratra i Vánoce.

Kopíruj pouze se zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *PeťulQa*-SB *PeťulQa*-SB | Web | 22. prosince 2010 v 6:40 | Reagovat

na to jsem se včera koukala bylo to super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.