Listopad 2012

Na Vánoce budu doma

25. listopadu 2012 v 14:20 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Na Vánoce budu doma

Jake Wilkinson už pred rokmi stratil chuť tráviť vianočné sviatky so svojou rodinou v New Yorku. Tento rok má však na otravnú oslavu Vianoc veľkú pohnútku otec mu sľúbil ako darček pod stromček červené Porsche z roku 1957, ak príde domov. Cestuje s kolegami z univerzitného futbalového tímu, ktorí však naňho zabudnú uprostred púšte v Kaliforni, aby sa mu pomstili, za jeho nekorektné správanie. Oblečený v santovskom kostýme, s prilepenou bielou bradou, bez peňaženky, bez peňazí, bez kreditnej karty. Ba čo je horšie, jeho kolega z mužstva Eddie, dokonca teraz flirtuje s Jakeovou priateľkou Allie. Čo s tým? Jake sa vyberie na najťažšiu cestu svojho života, počas ktorej spoznáva nielen sám seba, ale aj pravý význam Vianoc...


Kopíruj pouze se zdrojem!

Vánoční zásilka

25. listopadu 2012 v 14:13 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Vánoční zásilka

V této romantické komedii se záhadná žena, která pracuje na poště a odpovídá na dopisy Santu Clausovi, zamiluje do nevinného poštovního doručovatele.

Kopíruj pouze se zdrojem!

Vánoční duch

25. listopadu 2012 v 14:09 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Vánoční duch

Sloan (Christina Milian) je mladá, krásná a úspěšná. Jediné, co jí chybí k úplnému štěstí, je povýšení v práci a zásnubní prsten od přítele. Když ale zemře její klientka, herečka Caitlin (Ashley Benson), jejíž duch se Sloan zjeví, uvědomí si, že život, který žije, vlastně dokonalý vůbec není. Je na čase sundat z nosu růžové brýle a změnit co se dá, než bude příliš pozdě.


Kopíruj pouze se zdrojem!

Jeho a její Vánoce

25. listopadu 2012 v 13:49 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Jeho a její Vánoce

V americko-kanadské produkci vznikla romantická komedie režiséra Farthada Manna, vyprávějící o vztahu Toma z velkého vydavatelství, které chce koupit malé noviny, jež patří Liz. Ta ve snaze své noviny zachránit vymyslí speciální vánoční sloupek, z něhož se stane opravdový čtenářský hit. Tom proto dostane za úkol vymyslet a napsat něco, co by v této konkurenci obstálo. Rozhodně by vás však nenapadlo, že právě mezi dvěma konkurenty to osudově zajiskří. V lásce i válce je přece dovoleno všechno...


Kopíruj pouze se zdrojem!

Každý den jsou Vánoce

25. listopadu 2012 v 13:39 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Každý den jsou Vánoce

Vánoce. Všichni milují tyto nádherné svátky… tedy až na Kevina. Ten musí trávit 25. prosinec u svého syna Bena, bývalé manželky Jill a hlavně jejích příšerných rodičů! Jejich nesympatie jsou vzájemné a tak není divu, proč je tak moc zbožňuje. Celý tento dne skončí jako jedna velká katastrofa. Vánoční dárek pro Bena, koupený na poslední chvíli, Jillin nový dokonalý přítel Todd, to vše pro něj představuje hotový horor. Jedinou světlou stránkou na tom všem je samotný Ben, pro kterého je největším dárkem jeho otec, a tak nahlas při slavnostní večeři vysloví přání, aby Vánoce byly každý den. A tak se i stane. Díky němu Kevin uvízne v časové smyčce a tento proklatý den se opakuje stále dokola a dokola…


Kopíruj pouze se zdrojem!

Vánoční skřítek

25. listopadu 2012 v 13:29 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Vánoční skřítek

Jako malého ho odvezli na Severní pól, kde ho vychoval táta skřítek (Bob Newhart). Ale Buddy (Will Ferrell) časem zjistí, že je jiný než ostatní skřítci. Aby našel místo, kam vlastně patří, vydá se hledat svého pravého otce do New Yorku. Právě zde se Buddy dozvídá, proč je jeho otec na seznamu zlobivých. Především ale přijde na to, že příčinou všech Santových problémů je nedostatek vánoční nálady a klidu. Buddy se snaží svému otci a celému světu navrátit vánočního ducha a pohodu, s čímž mu pomáhá půvabná Zooey Deschanel, která je Santovým skřítkem v obchodním domě. Podaří se Buddymu všechny přesvědčit, že Santa (Ed Asner) opravdu existuje?


Kopíruj pouze se zdrojem!

Bláznivé Vánoce

25. listopadu 2012 v 13:19 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Bláznivé Vánoce

Shannon je rozvedená matka, která žije se svým pětiletým synem, má finanční problémy a vlastně se jí vůbec nic nedaří. Chvíli před Vánoci ji osloví milionář a najme jako řidičku své limuzíny. Postupem času se z milionáře vyklube tatínek, který pátral po své dlouho ztracené dceři. A ještě se dokonce objeví i sympatický mladý muž, který zaujal nejen maminku, ale i pětiletého Trevora.


Kopíruj pouze se zdrojem!

Santa Claus 3

25. listopadu 2012 v 13:09 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Santa Claus 3

Santa (Tim Allen), alias Scott Calvin, je postaven před dva úkoly: udržet svou novou rodinu šťastnou a zabránit Jacku Frostovi aby překazil Vánoce.


Kopíruj pouze se zdrojem!

Santa Claus 2

25. listopadu 2012 v 12:59 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Santa Claus 2

Tim Allen se opět vrací jako všemi oblíbený novodobý Santa. Scott Calvin (Allen) byl posledních osm let Santa Clausem a jeho věrní elfové ho považují za nejlepšího Santu všech dob. Ale svět Santa Clause se obrátí vzhůru nohama, když se jeho syn Charlie dostane na seznam těch, kdo v tomto roce zlobili. Scott zároveň zjišťuje, že jestli se do Vánoc, které jsou již za měsíc, neožení, nebude už nikdy Santa Clausem. Najít ovšem tu pravou není pro člověka s tak náročným povoláním vůbec lehké. Velká zodpovědnost, nárazová pracovní doba a a dlouhé hodiny v nepohodlném převlečení. Navíc musí víc dohlížet na výchovu syna, což ho zavede až k půvabné řiditelce školy. Oddechová vánoční komedie přinese vše, co k Vánocům patří. Skřítky, elfy, dárky, plno hraček a hlavně plno humoru a lásky. Vedle Tima Allena uvidíme půvabnou Elizabeth Mitchellovou.


Kopíruj pouze se zdrojem!

Milionové Vánoce

25. listopadu 2012 v 12:58 | [Á] jka^ |  Vánoční Filmy
Milionové Vánoce

Sandersonovci sa presťahovali do nového mesta, nemajú priateľov ani peniaze. Blížia sa najkrajšie sviatky roka, ale pre nich pojem šťastné Vianoce je v nedohľadne. Aby to bolo ešte horšie, ich mama uviazla na letisku v Los Angeles. Takže Wayne Saunders (Patrick Swayze) je donútený vziať nahnevané deti a vyraziť s nimi na nákupy. Situácia sa zmení, keď deti nájdu vrece plné peňazí a môžu vyraziť na nákupnú horúčku do obchodného centra. Zločinci, ktorým peniaze patrili sa rozhodnú získať ich späť za každú cenu.


Kopíruj pouze se zdrojem!