Vánoční Filmy

Láska nebeská

20. prosince 2010 v 10:49 | ÁjInKa :]

Láska nebeská

Láska nebeská nás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehraje příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Žádná nepostrádá svůj osobitý humor. Všude, (Rolničky) kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami
ve Velké Británii prostě štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem a vypaří se do jižní Francie utěšit své bolavé srdce, až po stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o come-back za každou cenu; od nevěsty, které dělá starosti nejlepší přítel jejího muže, až po ženu, které dělá starosti její manžel; od chlapce, který se zakoukal do nejkrásněší dívky ve škole, až po jeho nevlastního otce, který se zakokukal do Claudie Schiffer. Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer s romantickými, dráždivými a komickými důsledky pro všechny zúčastněné. A i to mohou být vánoce v Londýně!!!


Kopíruj pouze se zdrojem!

Ukradené Vánoce

20. prosince 2010 v 10:39 | ÁjInKa :]

Ukradené Vánoce

Jack Skellington, smutný kostlivec s dýňovou hlavou a nekorunovaný vládce Halloweenového mestečka, sa nudí. Vždyť koho by už vzrušoval permanentní Svátek Všech svatých, který v Halloweentowne trvá celý rok? Ani jeho nejmilovanejší prácy, strašení detí, kterou vykonáva svědomitě a invenčně, tento rok nikdo neocenil. Všechny pobláznili nové hvězdy, populárni upíři, kteří vytvořili rekord v pití lidské krve za noc. A dokonce vyhrali i hokejový zápas na hřbytově s lebkou místo puku!

Jednoho dne se Jack náhodou ocitne v susednám Vánočním měste. Celkem ho uchvátí vánoční svátky, které dosud nepoznal, všude vládne radost dětí, Santa Claus, jeho darečky a štěstí dospělých. I Jack by rád obdaroval obyvatele Vánočního městečka a překvapil je v době svátků něčím, co nikdy neviděli a nezažili - Halloweenem! Rozhodne se jim proto zinscenovat Vánoce v haloweenovýnském šatě. V tom mu mají pomoco jeho přátelé ze záhrobý. Obyvatelé Halloweentownu, umrlci, kostlivci, netopíři, strašidla a škřítci se již radují, jak poteší své blízké sousedy. Avšak není to tak jednoduché, jak si to představovali! Unesou toho odpudzujícího tlusťocha Santa Clause, aby neškodil, vyrobí krásné hračky a Jack je naděluje dětem Vánočního města se záprahem tahajícím kostrami mrtvých sobů. Ale výsledek není uspokojivý jak si představovali. Děti vybalují škaredé lebky mrtvých, prřítulné žravé netopýry nebo překrásné panenky kostlivců - ale proč děti omdlévají a křičí hrůzou z hnusných dárků? Protože přichází Jack jako mrtví Santa Claus.


Kopíruj pouze se zdrojem!
 
 

Reklama